Aktualności

BUNASTA szuka nowych możliwości biznesowych na targach międzynarodowych

2022 05 13

W obliczu zmieniającej się sytuacji geopolitycznej, dla wielu przewoźników i innych uczestników rynku logistycznego coraz ważniejsze staje się pozyskiwanie klientów na nowych rynkach. Pomagają w tym targi międzynarodowe, które po pandemii cieszą się coraz większym zainteresowaniem sektora logistycznego. Agencja Celna Bunasta, która w tym roku znacznie rozszerzyła zakres swoich usług i zasięg geograficzny, planuje również aktywnie uczestniczyć w międzynarodowych wystawach.

W tym roku targi Hannover Messe 2022, najważniejsze międzynarodowe targi dla sektora logistyki i produkcji przemysłowej, odbędą się w Hanowerze w Niemczech w dniach 30 maja - 2 czerwca. Bunasta będzie miała swoje stoisko w hali logistyki nr 5, stoisko G22. "Udział w targach międzynarodowych pozwala nam zaprezentować nasze podstawowe usługi pośrednictwa celnego, takie jak: import, eksport, zgłoszenia tranzytowe, ale również stwarza możliwość poszukiwania partnerów i rozszerzania usług na nowe rynki. Wierzymy, że wraz ze zmieniającym się światem, a w szczególności branżą logistyczną, jesteśmy na dobrej drodze, ponieważ stale poszukujemy nowych kierunków i możliwości poszerzania oferty usług dla naszych klientów." - Jurgis Adomavičius, dyrektor firmy Bunasta, dostrzega korzyści płynące z targów.

Firma Bunasta złożyła wniosek do Agencji Innowacji na Litwie o udział w projekcie UE “Rozwój eksportu na istniejących i nowych rynkach”. Udział w targach jest częściowo finansowany w ramach tego projektu. Jest to cenne wsparcie dla przedsiębiorstw, zwłaszcza firm logistycznych, które poszukują nowych możliwości rozwoju działalności w zmieniającej się sytuacji geopolitycznej.

znajdź najbliższy