Aktualności

PREZENTACJA CYFROWYCH USŁUG LOGISTYCZNYCH NA TARGACH W ANGLII

2022 06 08

Targi międzynarodowe nie tylko pomagają poznać i zrozumieć globalne innowacje w dziedzinie logistyki, ale także pomagają tworzyć nowe i wartościowe relacje, które otwierają drogę do rozwoju biznesu za granicą.

W tym roku nadal podążamy w kierunku strategicznych celów firmy - poszukujemy nowych rynków i poszerzamy zakres usług celnych. W dniach 14-16 czerwca Bunasta bierze udział w targach „Multimodal 2022” w Birmingham w Wielkiej Brytanii, stoisko nr. 1070. To największe targi logistyczne w Wielkiej Brytanii. Usługi agencji celnych i platformy usług cyfrowych są szczególnie ważne dla załadowców, przewoźników i odbiorców, aby szybko i sprawnie dostarczać towary. Jak mówi Jurgis Adomavičius, prezes firmy: „Chcemy zaprezentować się naszym klientom i pokazać, że idziemy naprzód z innowacjami, stale ulepszając procedury przygotowania dokumentów na granicach i robiąc wszystko, co możliwe, aby wypełnić wymagane dokumenty szybko, sprawnie i dokładnie. Nasze wewnętrzne systemy są w stanie obsłużyć wyjątkowo duże deklaracje eksportowe i importowe w stosunkowo krótkim czasie i w konkurencyjnej cenie, a specjaliści Bunasty są zawsze gotowi służyć fachową pomocą i radą w przypadku jakichkolwiek pytań.”

Firma Bunasta złożyła wniosek do Agencji Innowacji na Litwie o udział w projekcie UE “Rozwój eksportu na istniejących i nowych rynkach”. Udział w targach jest częściowo finansowany w ramach tego projektu. To cenne wsparcie dla biznesu, jego rozwoju i cyfryzacji procesów.

znajdź najbliższy