D.U.K.

Kodėl verta naudotis „Bunastos“ Garantija vietoje TIR knygelės?
  • Naudotis garantija iš vežėjo nereikalauja didelių investicijų, narystės asociacijoje mokesčių ir t.t.
  • Garantijos įforminamas paprastesnis ir patogesnis. Vairuotojui nereikia iš anksto jokių blankų turėti su savimi, be to, jų nereikia pirkti. Garantas išduodamas tose pačiose vietose, kur vairuotojas atvažiuoja ir važiuodamas su TIR pasidaryti EPI. Išankstinis elektroninis deklaravimas (EPI) yra privalomas visiems su kroviniu vykstantiems automobiliams, nesvarbu kokia forma jie garantuoja mokesčių sumokėjimą.
  • Nereikia papildomo sustojimo Europos muitinėje atidaryti TIR; TIR yra įforminamas dažniausiai muitinės tarpininkų ir atidaromas muitinėje per 3 – 4 valandas. Imant krovinius iš Vakarų, dar reikia papildomai galvoti, kur bus atidarytas TIR, o dėl kalbos barjero ar kainos priežasčių vežėjai savo automobilius siunčia į Lietuvos muitines ir čia pildo reikalingus dokumentus.
  • Muitinės garantas pigesnis tokias atvejais, kai mokesčių suma būna labai maža, arba kai mokesčių suma labai didelė.
  • Garanto kaina skaičiuojama procentas nuo krovinio mokesčių sumos. Garanto suma yra neapribota (TIR‘ą riboja 61 000 eurų suma). 
Ar galima įsidarbinti „Bunastoje“, jei nematau man tinkamo darbo skelbimo?

Taip. Skyriuje „Karjera“ rasite visus darbo skelbimus į šiuo metu įmonėje esančias laisvas darbo vietas, o jei jūsų kvalifikaciją atitinkančio skelbimo neradote, bet norite dirbti „Bunastoje“, siųskite savo CV, motyvacinį laišką bei pageidaujamą poziciją cv@bunasta.eu.

Įtrauksime jus į potencialių darbuotojų duomenų bazę ir atsiradus tinkamai laisvai pozicijai būtinai susisieksime.

Kada reikalingas CHED-PP dokumentas?

Bendrasis sveikatos įvežimo dokumentas (CHED-PP arba BSĮD) skirtas augalams, augaliniams produktams ir kitiems augalinės kilmės objektams.

Šis fitosanitariškai kontroliuojamų siuntų deklaravimo dokumentas yra privalomas visiems augalinės kilmės produktams, įvežamiems į Europos Sąjungą – maistui, gyviems ir džiovintiems augalams, medienai, mediniams baldams, medvilnei  ir kitai augalinės kilmės tekstilei, mediniams žaislams ir kita.

Svarbu tai, kad jei siunta atvyks į Pasienio kontrolės punkto fitosanitarijos postą be iš anksto užpildyto CHED-PP, tokiu atveju fitosanitarijos posto pareigūnas patikros nevykdys tol, kol nebus užpildytas CHED-PP ir pateiktas CHED-PP numeris.

Visą prekių sąrašą su CN kodais galite rasti čia: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LT/TXT/HTML/?uri=CELEX:32000L0029&from=LT

Kokie yra UAB „Bunasta“ darbo principai?

Orientacija į klientą. Mes siekiame įsijausti į mūsų klientų poreikius ir suteikti būtent tai, ko reikia. Ieškome, randame ir pasiūlome geriausiai juos atitinkantį sprendimą. Padarysime viską, kad užtikrintume sklandų krovinio sienų kirtimą.

Atvirumas tobulėti. Mes skatiname ir remiame profesinį bei asmeninį tobulinimasį, naujų žinių troškimą ir įvertiname kokybiškai atliekamą darbą. Esame atviri pasiūlymams dėl mūsų darbo tobulinimo. Dalinamės savo žiniomis su kitais komandos nariais, mūsų klientais ir net konkurentais.

Kokybiški sprendimai. Įsiklausome į kliento poreikius ir randame efektyviausią būdą jiems tenkinti, nepriklausomai nuo krovinio vežėjo dydžio bet kuria kryptimi. Greitai ir maloniai išsprendžiame bet kokias problemas. 

Išskirtinis aptarnavimo tinklas.  Mes turime 30 vairuotojų aptarnavimo centrų Estijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos pasieniuose su Rusija, Baltarusija ir Ukraina, kur vairuotojai patogiai ir greitai pateikia bei gauna informaciją. Centralizuotai veikiantis „Bunasta“ duomenų centras bei viena sąskaita už paslaugas kitose valstybėse įgalina mus suteikti itin lankstų sprendimą krovinių vežimui.

Judėjimas į priekį. Nuolat investuojame į inovatyvius sprendimus ir siekiame rasti būdų palengvinti ir pagerinti mūsų paslaugų teikimą. Mes tikime, kad tobulėjimas yra nuolatinis procesas ir jūs esate labai svarbi jo dalis.

Surasti artimiausią Bunastą