BUNASTA

Bunasta racing

Paroda Minske „Transportas ir logistika“

2016-12-16


Šiemet jau devintą kartą vykusi tarptautinė paroda Minske „Transportas ir logistika“, atvėrė neribotas galimybes Lietuvos įmonėms – joje dalyvavo daugiau nei šimtas įmonių iš vienuolikos šalių.

Paroda Minske „Transportas ir logistika“

Šioje parodoje įmonė „Bunasta“ pasirodė, kaip nusistovėjusių standartų laužytojai – be jau tradiciniais tapusių renginių, vykusių Baltarusiškos transporto savaitės metu, „Bunasta“ pirmą kart istorijoje specialiai šiai parodai sukonstravo sportinį automobilį BMW E36, kuris atvėrė neribotas galimybes sportiniam važiavimui ant specialiai paruoštos trasos.

Tarptautinėse parodose mums svarbu ne tik pristatyti savo pagrindines paslaugas, bet ir ieškoti netradicinius bendravimo būdus su klientais kurie padėtų palaikyti kontaktus ne tik oficialioje aplinkoje.Mes išanksto sudarėme sąrašus žmonių, norinčių išbandyti mūsų automobilį. Entuziastų buvo išties daug – šis įvykis tapo traukos objektu antrą bei trečią parodos dieną. Važiavimus koordinavo profesionalus instruktorius Ilja Turevič.

Kiekvienas svečias važiavimo metu buvo filmuotas, todėl kviečiame peržiūrėti bei kartu pajausti jų emocijas, patirtas renginio metu!