BUNASTA

Naujienos

Skelbiame 2018-tuosius klientų gerų patirčių metais

2018-02-14


Mūsų klientai - geriausi mokytojai. Jūs mums padedate tobulėti ir augti.

Mes skelbiame 2018-tuosius klientų gerų patirčių metais, todėl keliame sau aukštus tikslus ir siekiame, kad mūsų klientų aptarnavimas keltų pasitenkinimą ir dovanotų šypsenas Jūsų veiduose. 

Skelbiame 2018-tuosius klientų gerų patirčių metais

Pasidalinkite savo įžvalgomis ir mes padarysime viską, kad atsižvelgdami į Jūsų pastebėjimus, patobulintume nurodytas sritis, ir įgyvendintume Jūsų pasiūlymus. Rašykite mums šiuo adresu: opinion@bunasta.eu 

Jūsų nuomonė mums ypatingai svarbi, todėl laiškus pirmasis gauna generalinis "Bunasta" direktorius - Jurgis Adomavičius!

Jurgis sako: "Man svarbus kiekvienas klientas, visada siekiu užtikrinti kokybiškas paslaugas, inovatyvius sprendimus ir būti geriausiais mūsų klientų pagalbininkais. Kaip į savo komandą žiūriu kaip į šeimą, taip ir mūsų klientais rūpinuosi kaip šeimos nariais. O savo šeimai norisi dovanoti tik tai, kas geriausia! Šis naujai sukurtas elektroninis paštas: opinion@bunasta.eu - tai mano siekis išgirsti, suprasti Jus ir padaryti taip, kad 2018-tieji būtų geriausių Jūsų patirčių Bunastoje metai".