BUNASTA

Bunasta racing

„Eneos 1006 km lenktynėse“ startuojanti „Bunastos“ ekipa kviečia susipažinti

2017-07-07


Liepos 20-22 dieną Palangoje vyks tradicinės „Eneos 1006 km lenktynės“. Jose varžysis ir vežėjams specializuotų muitinės paslaugų bendrovės „Bunasta“ ekipa.

„Eneos 1006 km lenktynėse“ startuojanti „Bunastos“ ekipa kviečia susipažinti

Ryškiai oranžinis „Bunasta by Žaibelis motorsport“ automobilis „Honda Integra“ lenktynėse bus pažymėtas 12 numeriu.

Jį pasikeisdami vairuos labai patyrę lenktynininkai – daugkartinis 1000 km. lenktynių nugalėtojas savo klasėje Ignas Palaima,  dukart šiose lenktynėse savo klasėje nugalėjęs Ignas Brusokas, bei „Fast Lap“ lenktynėse dalyvaujantys Tomas Rimkus ir Jurgis Adomavičius.

Komandos pristatomasis video: https://www.youtube.com/watch?v=QQckUXsiAYU&feature=youtu.be

UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius pabrėžė, kad greitis, tikslumas bei atsakomybė labai svarbu ir lenktynių trasoje, ir darbe.

„Mes praleidžiame labai daug laiko kelyje, todėl automobilių sportu susidomėjau norėdamas važiuoti ne tik greitai, bet ir saugiai. Varžybose pradėjau dalyvauti tik 2017 m. ir aktyviai treniruodamasis siekiu savo tikslų.

Norint sėkmingai įveikti ilgus atstumus taip pat labai svarbi komanda. Šiais vaikinais pasitikiu ne mažiau, nei „Bunastos“ darbuotojais. Visuomet malonu dirbti su savo srities ekspertais“, – tvirtino jis.

J.Adomavičius kviečia visus transporto įmonių atstovus liepos 22 d., šeštadienį, užsukti į lenktynininkų zonoje įrengtą „Bunasta“ palapinę, kurioje bus tiesiogiai transliuojamos „Eneos 1006 km lenktynės“.

Svečiai taip pat turės galimybę pajusti tikrą lenktynių ritmą ir išbandyti unikalią pramogą – realius pojūčius sukuriantį varžybų simuliatorių, kuriame pirmieji galės patys virtualiai pasivaržyti Palangos lenktynių trasoje, sukurtoje kartu su „Simuliatorių akademijos“ profesionalais.

„Jei būsite lenktynėse, būtinai užsukite pas mus – lenktynių pojūtis, stebint jas kartu su komanda, yra visai kitoks, o išbandę trasą simuliatoriuje geriau suprasite tai, ką jaučia lenktynininkai“, – svečius kvietė J.Adomavičius.