BUNASTA

Bunasta racing

„Bunasta“ komanda iš „Eneos 1006 km lenktynių“ grįžo su nugalėtojų taurėmis

2017-07-24


Savaitgalį Palangoje įvyko didžiausias Lietuvoje automobilių sporto renginys – tradicinės, jau 18-osios „Eneos 1006 km. lenktynės“. Šįmet „Eneos 1006 km. lenktynėse“ tarp 41 dalyvių komandos startavo ir mūsų įmonės ekipa „Bunasta by Žaibelis motorsport“.

„Bunasta“ komanda iš „Eneos 1006 km lenktynių“ grįžo su nugalėtojų taurėmis

Komandos vaizdo įrašą žiūrėkite čia: https://youtu.be/XN3PjI-Ewio

Pergalės paslaptis

Nors komandos „Honda Integra“ buvo vienas iš paprasčiausių ir mažiausiai galingų automobilių visoje rikiuotėje, „Bunasta by Žaibelis motorsport“ komanda bendroje „Eneos 1006 km lenktynių“ įskaitoje pasiekė net 9 poziciją ir laimėjo 1 vietą A2000 klasėje.

„Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius ir lenktynininkai Ignas Palaima, Ignas Brusokas bei Tomas Rimkus nuoširdžiai džiaugėsi tokiu pasiekimu. Pasak jų, svarbiausi dalykai pasiekti pergalei buvo stabilumas, tiksliai apskaičiuota strategija ir geras pasiruošimas.

Netikėtas pasiruošimas

Tiesa, pasiruošti lenktynėms „Bunasta by Žaibelis motorsport“ komandai nebuvo lengva – „Honda Integra“ buvo surinkta iš detalių likus vos mėnesiui iki „Eneos 1006 km lenktynių“, nes varžyboms ruoštą trečios serijos BMW bandant Kačerginės Nemuno žiede įvyko didelė avarija.

Automobilis vertėsi, nukrito nuo šlaito ir, nepaisant didžiulių ekipos mechanikų pastangų, jo nebebuvo galima naudoti lenktynėms.

„Visas mėnuo buvo labai įtemptas, bet nebuvo net minčių pasiduoti ir nestartuoti. Tai man įprasta ir darbe – esame ekspertai, užtikrinantys, kad kroviniai sienas kirstų sklandžiai, todėl žinau, kad visose situacijose galima rasti sprendimą, ypač dirbant su tokia gera ir profesionalia komanda“, – tvirtino „Bunasta“ direktorius J.Adomavičius.

Svečiams – ypatingas sutikimas

Lenktynių savaitgalį „Bunasta by Žaibelis motorsport“ į Palangą atvyko visiškai pasiruošusi ne tik gerai pasirodyti trasoje, bet ir sutikti svečius. 

Apie „Bunastos“ kvietimą varžybų dvasią pajusti kartu su komanda dar prieš lenktynes buvo skelbiama specializuotuose vežėjų portaluose.

Palaikymo sulaukėme iš daugiau nei 200 svečių. Tarp jų buvo ir įmonės darbuotojų bei svečių grupė iš Lenkijos. Jie ne tik stebėjo „Eneos 1006 km. lenktynes“, bet ir susipažino su Palanga, apsilankė Gintaro muziejuje bei buvo sužavėti Lietuvos pajūriu.

„Bunasta“ lenktynininkų zonoje įrengė erdvią ir patogią palapinę, kurioje svečių laukė pramogos, gėrimai, užkandžiai, tiesioginė lenktynių transliacija ir išskirtinė technika – profesionalus lenktynių simuliatorius su specialiai jam sukurta Palangos lenktynių trasa. 

Tad kol komandos lenktynininkai suko ratus tikroje trasoje, simuliatorių apsupę svečiai išbandė savo jėgas virtualioje Palangos trasoje.

Transporto įmonių atstovai varžėsi specialioje svečių įskaitoje, o palapinę aplankę žiniasklaidos atstovai susirungė žurnalistų įskaitoje.

Svečių įskaitoje nugalėjo:
I vieta – Nikolajus Roganovas, UAB „Transimeksa“
II vieta – Andrius Trumpakojis, UAB „Trumtransa“
II vieta – Julius Simaitis, UAB „Vlantana“
III vieta – Darius Jankauskas, UAB „Vlantana“
Žurnalistų įskaitoje nugalėjo:
I vieta – Vilius Steponėnas, „Lietuvos rytas“
II vieta – Andrius Laucius, „Andriuslaucius.eu“
III vieta – Renaldas Gabartas, „Cargonews.eu“

Šventė visiems

„Bunasta by Žaibelis motorsport“ svečiai su lenktynėmis galėjo susipažinti ir pačioje trasoje – kartu apsilankėme starto zonoje, kur buvo galima iš arti pamatyti visus lenktynėse dalyvavusius automobilius, svečiams buvo rengiamos ekskursijos į „Pitlane“ zoną, jie galėjo pabendrauti bei nusifotografuoti su lenktynininkais ir patogiai žiūrėti tiesioginę lenktynių transliaciją.

Tarp palapinėje apsilankiusių svečių užgimė net verslo kontaktų.

Prie šventės daug prisidėjo ir patys „Bunastos“ darbuotojai. Šventės „vinimi“ tapo specialūs kokteiliai, kuriuos sugalvojo ir svečiams maišė vadybininkas Jaroslavas Petrauskas. Gėrimai buvo pavadinti pagal populiariausias „Bunasta“ paslaugas – EPI, „Eksportas“, „Garantas“, T1, „Laikinas įvežimas“ ir „Bunasta original“.

„Bunasta“ darbuotojai taip pat buvo vakaro vedėjais, didžėjais ir sukūrė tokią puiką atmosferą, kad po finišo į mūsų palapinę susirinko ir kitų komandų lenktynininkai bei mechanikai.

„Esu labai dėkingas savo darbuotojams, kurie su tokia gera energija priėmė lenktynių iššūkį – vadybininkas svečiams maišė kokteilius, muitinės tarpininkė vedė ekskursijas po garažą, o daugybė kolegų palaikė lenktynininkus ir su visa komandą galėjome kartu švęsti pergalę“, – sakė J.Adomavičius.

Jis pabrėžė, kad „Bunasta“ jau planuoja kitą automobilių ir greičio šventę – rugsėjo 24 dieną Kačerginės Nemuno žiede ruošiamas didesnis, „Track day“ tipo renginys.