BUNASTA

Aktualności

BUNASTA- ZAWSZE PO DRODZE!

2018-09-10


Bunasta staje się coraz bardziej komfortowym miejscem, gdzie można dopełnić wszelkich niezbędnych formalności dla odprawy celnej ładunków. Już od 1 sierpnia uruchomiliśmy nowe miejsce obsługi klienta w Litwie, które pracuje na pełnych obrotach.

BUNASTA- ZAWSZE PO DRODZE!

Proponujemy, żeby przy transporcie towarów do Białorusi przez Kowno zatrzymać się na 221km i zamówić wszelkie niezbędne dokumenty do odprawy w Punkcie obsługi klienta Bunasta w Kownie. Podczas gdy kierowca będzie zbliżał się do białoruskiej granicy, dokumenty będą już gotowe. To zdecydowanie pozwoli zaoszczędzić Państwa czas , gdyż nie będzie konieczności oczekiwania na przygotowanie dokumentów na granicy.

Dodatkową i bardzo ważną zaletą dla kierowców jest dostępność strzeżonego parkingu dla ciężarówek (parking TIR), gdzie znajdują się prysznice, toalety i oczywiście kawa.

Wszyscy kierowcy, którzy wykonali usługę EPI, TIR-EPD, gwarancję i inne usługi świadczone w naszym nowym punkcie obsługi mogą korzystać z parkingu BEZPŁATNIE przez jeden dzień (zwykła cena to 5 euro, niezależnie od czasu parkowania).

Mogą nas Państwo znaleźć przy ul. Palemono 171, Kowno. Na 221 km drogi A1 (Kłajpeda-Kowno-Wilno) w budynku "Kauno tiekimas", na drugim piętrze, biuro Nr 203.

Godziny otwarcia biura „Bunasta Kowno”: I-VII 9-22. Prosimy o kontakt: kaunas@bunasta.eu   +370 676 04 390