Про компанію

Ми докладемо усіх зусиль, щоб Ваш перетин кордонів, під час перевезення вантажів, був максимально зручним. Керуючись цією метою, ми із самого початку нашої діяльності у 2012 році постійно розширюємо спектр наданих послуг і кількість пунктів обслуговування.


Станом на сьогодні BUNASTA є однією із найсильніших компаній, що надають послуги митного оформлення в своєму регіоні. Кожна третя партія вантажу в Литві відправляється з виданою нами декларацією Т1. Ми також розпоряджаємося, напевно, найбільшим в країні (на суму 48 млн. євро) гарантійним фондом для перевезення вантажів між Заходом і Сходом. Крім того, ми охоплюємо значну частину кордону між Європейським Союзом і Митним союзом.


Ми постійно інвестуємо у покращення якості послуг і обслуговування, тому ми дуже раді, що саме нас вибирають, і саме нам довіряють найбільші литовські і закордонні перевізники. Компанія створила спеціальні фонди, що використовуються для підвищення мотивації і кваліфікації співробітників, якими може скористатися кожний член сім’ї BUNASTA.

«Точність, швидкість і якість дуже важливі в нашій роботі. Я відчуваю особисту відповідальність за кожного клієнта і намагаюся робити все можливе для спрощення вантажних перевезень. Ми працюємо для Вас».

Юргіс Адамовічюс
Засновник UAB Bunasta

Zyp_photography-56-816227cacbf7d52d8348fa133b843779.jpg
НАША МІСІЯ
Забезпечити усім вантажоперевізникам, незалежно від напрямів перевезень і розмірів їхніх компаній, найпростіші і найшвидші способи перетину кордонів.
НАШЕ БАЧЕННЯ

Стати діловим партнером №1 для транспортуючих вантажі компаній, надаючи всі послуги, пов’язані з процедурами митного транзиту між Сходом і Заходом.

НАШІ ЦІННОСТІ

Повага до людини. Ми встановлюємо та підтримуємо теплі, поважні відносини з клієнтами, співробітниками і оточуючими. Ми віримо в те, що людина – головна цінність, тому намагаємось вислухати і зрозуміти, бути ввічливими і уважними, цінувати час і працю інших людей.

Відповідальність. Наша діяльність заснована на чесному, поважному відношенні до клієнтів і наданні своєчасної та вірної інформації. Крім того, ми несемо відповідальність за свою роботу і прийняті рішення.

Інноваційність. Ми постійно цікавимося новітніми рішеннями, правовими актами і технологіями, які допомагають зберегти час наших клієнтів. Ми зауважуємо і відстежуємо всі новинки і постійно шукаємо рішення, завдяки яким наші послуги стануть ще більш доступними і зручними.

Партнерство. У нас багато партнерів у інших країнах, і ми знаємо, як використати міжкультурні відмінності для успішної спільної роботи.

Сертифікати
Введіть пункт відправлення