Кар'єра

Запрошуємо Вас приєднатися до команди BUNASTA і разом з нами щодня допомагати тисячам водіїв швидше та зручніше перетинати митний кордон.

Ми постійно розширюємося, шукаємо нові можливості та рішення для своїх клієнтів, тому нудьгувати Вам точно не доведеться. Нижче Ви знайдете всі оголошення про вакансії, які в даний час вільні в нашій компанії. Якщо серед них немає оголошення, що відповідає Вашій кваліфікації, але Ви хочете у нас працювати, надішліть своє резюме та мотиваційний лист на нашу електронну пошту  cv@bunasta.eu. І не забудьте вказати посаду, що Вас цікавить.

«Ми робимо все можливе для того, щоб процедура перетину Вашими вантажами кордонів була максимально простою та швидкою. BUNASTA всіляко заохочує та підтримує прагнення нових знань і бажання вдосконалюватися, тому будь-яка якісно виконана робота буде гідно оцінена.».

Не знайшли відповідну позицію? Заповніть анкету і ми зв'яжемося з Вами.

Повага до людини

Ми встановлюємо та підтримуємо теплі, поважні стосунки з клієнтами, співробітниками та оточуючими. Ми віримо в те, що людина – це головна цінність, тому намагаємося вислухати, зрозуміти, бути ввічливими та уважними, цінувати час та працю інших людей.

Відповідальність

Наша діяльність заснована на чесному ставленні до клієнтів та наданні своєчасної та вірної інформації. Крім того, ми несемо відповідальність за свою роботу та прийняті рішення.

Новаторство

Ми регулярно цікавимося найновішими рішеннями, правовими актами та технологіями, які допомагають заощадити час наших клієнтів. Ми помічаємо та відстежуємо всі новинки, а також постійно шукаємо рішення, завдяки яким наші послуги стануть ще більш доступними та зручними.

Партнерство

Ми маємо багато партнерів в інших країнах, і ми знаємо, як використовувати міжкультурні відмінності для успішної спільної роботи.

З нашого життя
326
співробітників у групі Bunasta
36 років
середній вік наших колег
7
національностей наших співробітників
400
обслуговуваних за добу водіїв
17 млн євро
оборот групи Bunasta
Введіть пункт відправлення