Apie mus

Norime, kad kirsti sienas vežant krovinius jums būtų kuo patogiau. Vedami šio tikslo, nuo pat veiklos pradžios 2012 metais nuolat plečiame teikiamų paslaugų įvairovę ir aptarnavimo centrų tinklą.

Šiuo metu „Bunasta“ – viena iš stipriausių specializuotų muitinės tarpininkų įmonių regione. Lietuvos teritorijoje kas trečias krovinys važiuoja su mūsų išduota T1 deklaracija, taip pat turime turbūt didžiausią, 40 mln. eur siekiantį garantijų fondą, vežantiems krovinius į Rusijos ir Baltarusijos teritoriją bei apimame didžiąją sienos tarp Europos Sąjungos ir Muitų Sąjungos dalį.

Nuolat investuojame į aptarnavimo kokybės ir paslaugų tobulinimą, todėl džiaugiamės, kad mumis pasitiki didžiausi Lietuvos ir užsienio vežėjai. Darbuotojų motyvacijai bei kvalifikacijai kelti turime specialius įmonės fondus, kuriais pasinaudoti gali kiekvienas „Bunastos“ šeimos narys.

Socialiai atsakingai žiūrime ir į savo bendruomenę. Būdami transporto rinkos dalimi remiame lenktynėse dalyvaujančius sportininkus – Dakaro ralio ekspertus Vaidotą Žalą ir Saulių Jurgelėną, ralio čempioną Renaldą Šeinauską bei motociklininką Mantą Ščiglinską.

„Tikslumas, greitis ir kokybė mūsų darbe yra labai svarbu. Jaučiuosi asmeniškai atsakingas už kiekvieną klientą ir darau viską, kad jums gabenti krovinius būtų kuo paprasčiau. Mes dirbame dėl jūsų.”

Jurgis Adomavičius
UAB „Bunasta” įkūrėjas ir vadovas

jurgis-4d5a0013b893a39478b99887692ee385.png
Mūsų misija
Padėti visiems krovinių vežėjams, nepriklausomai nuo jų dydžio ir krypties, kirsti sienas greičiausiu ir lengviausiu būdu.
Mūsų vizija
Tapti krovinius vežančių įmonių verslo partneriu nr. 1, teikiančiu visas paslaugas muitinės tranzito procedūroms tarp Rytų ir Vakarų.
Mūsų vertybės

Pagarba žmogui. Mes kuriame šiltus, pagarbius santykius su klientais, darbuotojais ir aplinkiniais. Tikime, kad žmogus yra svarbiausia vertybė. Siekiame išklausyti ir suprasti, būti paslaugūs ir gerbiantys kito žmogaus laiką ir darbą.  

Atsakomybė. Mūsų darbas yra pagrįstas garbingu, sąžiningu elgesiu su klientais, teisinga informacija laiku. Esame atsakingi už savo darbus bei priimtus sprendimus.

Inovatyvumas. Mes nuolat domimės naujausiais sprendimais, teisės aktais ir technologijomis, kurie sutaupo mūsų klientams laiko. Matome ir girdime viską, kas nauja ir nuolat ieškome sprendimų, dėl kurių mūsų paslaugos galėtų būti dar prieinamesnės ir patogesnės. 

Partnerystė. Turime daug partnerių kitose šalyse ir suprantame, kaip tarpkultūrinius skirtumus panaudoti sėkmingam darbui kartu. 

Greitis. Darome viską, kad kroviniai sienas kirstų paprasčiau ir greičiau. Daug investuojame į aptarnavimo taškus, kuriuose suteikiame pačius patogiausius ir įvairiausius būdus vairuotojams perduoti informaciją bet kuriuo paros metu.
Surasti artimiausią Bunastą