Naujienos

„Bunasta“ antrus metus iš eilės pelnė prestižinį „Forbes“ apdovanojimą

2023 04 19

Viena didžiausių muitinės tarpininko paslaugas teikiančių bendrovių „Bunasta“ antrus metus iš eilės pateko tarp prestižinės „Forbes Diamonds 2023“ metų grupės nugalėtojų. Šį įmonių reitingą kasmet sudaro Lenkijoje leidžiamas verslo žurnalas „Forbes“.

„Verslo žurnalas „Forbes“ antrus metus iš eilės suteikė „Forbes Diamonds 2023“ titulą, kuris skiriamas įmonėms, efektyviausiai kuriančioms vertę ir dinamiškiausiai ją didinančioms per pastaruosius trejus metus. Dėkojame klientams už pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir galimybę tobulėti“, - sako „Bunasta“ akcininkas ir strateginio valdymo partneris Jurgis Adomavičius.

„Bunasta“ yra viena pirmaujančių muitinės tarpininkių. Įmonė stengiasi palengvinti tarpvalstybinę prekybą ir nuolat kuria bei skatina sektoriaus skaitmeninimą.

„Siekiame, kad prekių pervežimas būtų kaip įmanoma patogesnis, todėl plečiame siūlomų paslaugų spektrą, atidarome naujus paslaugų centrus ir įžengiame į naujas geografines teritorijas. Be to, taupydami klientų laiką, pagerinome deklaracijų rengimo procesą ir investavome beveik ketvirtį milijono eurų į nuosavą muitinės deklaracijų IT sistemą“, - sako J. Adomavičius.

Bendrovė „Bunasta“ aktyviai remia tarptautinio transporto skaitmeninimo procesus. 2020 metais įmonė dalyvavo bandomajame tarptautinio transporto projekte, kuriame buvo naudojamas elektroninis važtaraštis e-CMR.

Žurnalo „Forbes“ redaktoriai kartu su verslo sprendimų priėmimo duomenų ir analizės paslaugų teikėja „Dun & Bradstreet“ penkioliktą kartą parengė reitingą „Forbes Diamonds“. Jo tikslas - nustatyti dinamiškiausiai besivystančias Lenkijos įmones regione, kurių vidutinė metinė vertė per metus padidėjo labiausiai. Sąrašas sudaromas remiantis šveicarišku įmonių vertinimo metodu, atsižvelgiant į 2017-2021 m. finansinius rezultatus ir turto vertę. Į sąrašus įtrauktos bendrovės, kurių vertės augimo dinamika yra didžiausia.

Surasti artimiausią Bunastą