Naujienos

„Bunasta“ kviečia į nemokamus kursus Muitinės tarpininkų akademijoje

2020 08 12

Didžiausia Lietuvoje specializuota muitinės paslaugų įmonė „Bunasta“ pradeda rengti nemokamus  mokymus besidomintiems muitinės tarpininko darbu ir kviečia prisijungti į Muitinės tarpininkų akademiją.

„Bunasta“ Muitinės tarpininkų akademijoje būsimuosius muitinės tarpininkus su darbo specifika supažindins ir praktinius mokymus ves specialistai, patys sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje. Akademijoje vyksiantys įvadiniai kursai bus nemokami, o geriausiems dalyviams gali būti pasiūlyta darbo vieta „Bunastoje“.

„Rinkoje dažnai girdisi skundų, kad trūksta darbuotojų, neužtenka specialistų. Matome, kad norėdami išspręsti šitą problemą, atsakomybės ir iniciatyvos turime imtis patys, todėl ir nusprendėme organizuoti Muitinės tarpininkų akademiją. Muitinės tarpininko darbas reikalauja specifinių žinių, bet jų nėra sudėtinga išmokti, todėl norime padėti žmonėms perlipti tą žinių barjerą ir parodyti jiems jų pačių galimybes“, - sakė UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius.

Į Muitinės tarpininkų akademiją kviečiami registruotis visi, besidomintys muitinės tarpininko specialybe. Labiausiai mokymai bus naudingi baigusiems mokslus ar tebestudijuojantiems transporto arba muitinės srityse bei dirbusiems vienoje iš sričių, kurios susijusios su prekių gabenimu.

Registruotis prašome per šią formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbGVkIxuJ1XBBTXh8DBb5KVU2goEpAEhlYXYQx0bOjQeowPg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

„Tikėtina, kad daugelis studijuodami ar tik baigę studijas žino viską tik teoriškai, nėra prisilietę ar matę dokumentų, nežino galimų sunkumų kurie nutinka kelyje gabenant krovinį. Jie taip pat  nežino kasdienio įdirbio ir vertės, kurią suteikia patys sau, kaip bet kokio produkto galutiniam vartotojui, ir nėra pajutę profesinio pasitenkinimo, kai įveikia sunkumus ir padeda vežėjui pristatyti krovinį“, - mokymų vertę aiškino UAB „Bunasta“ Europos muitinės paslaugų vadovė Violeta Falevičienė.

Pasak jos, mokymų programa sudaryta taip, kad darbu besidomintys specialistai gautų kuo daugiau praktinių žinių. Mokymų dalyviai turės praktinių užsiėmimų, per kuriuos specialistai pasidalins patirtimi ir iš arčiau susipažindins su elektroninio tranzito procedūros pateikimo būdu.

Akademijos mokymų metu specialistai supažindins su prekių judėjimo iš Rytų valstybių taisyklėmis, aptars  kelią, kaip prekės iš trečiųjų šalių gamintojų patenka iki mūsų namų, kokiame etape kroviniui privaloma muitinės kontrolė, ką ji reiškia ir kokios muitinės procedūros yra įforminamos.

Plačiau bus kalbama apie tranzito rūšis, netinkamą tranzito procedūros vykdymą, muitinės tarpininko atsakomybes ir rizikų valdymą.

Visa įvadinio kurso trukmė – keturi užsiėmimai vakarais po 2 valandas grupėje iki 15 asmenų. Mokymai vyks Vilniuje. Mokymus baigę dalyviai gaus pažymas apie išklausytą kursą, o geriausiems gali būti pasiūlytos darbo vietos „Bunastoje“.

„Muitinės tarpininko atstovas - tai muitinės procedūrų vykdytojas. Aš jį vadinu svarbiausiu asmeniu grandyje tarp muitinės ir kliento, kuris savo atsakomybe atlieka muitinės formalumus ir patenkina kliento poreikius. Šio žmogaus atidumas, kruopštumas, greita ir gera orientacija iškilusiose situacijose apsaugo klientą nuo įvairių rūpesčių“, - muitinės tarpininko darbo svarbą pabrėžė V.Falevičienė.

Surasti artimiausią Bunastą