Naujienos

BUNASTA švenčia 10 metų gimtadienį!

2022 12 30

Šiais, 2022 metais, Bunastoje švenčiame 10-ies metų veiklos jubiliejų.

Nuo veiklos pradžios įmonė išaugo keliasdešimt kartų:

  • užaugome iki 250+ nuostabių žmonių komandos, ir augame toliau,
  • šiuo metu Bunasta veiklą vykdo net 6 šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje ir Kazachstane, o paslaugas pasiūlyti galime didžiojoje dalyje Europos šalių,
  • žengiame mažais, bet užtikrintais žingsneliais į Kazachstano, Kinijos, Turkijos rinkas,
  • Lietuvos teritorijoje kas trečias krovinys važiuoja su mūsų išduota T1 deklaracija,
  • turime turbūt didžiausią, 49 mln. EUR siekiantį garantijų fondą,
  • 3 000+ klientų vien Lietuvoje.

Tačiau ties tuo nesustojame. Žmogus, sulaukęs 10 metų, įžengia į paauglystę – didesni tikslai, daugiau pasitikėjimo savimi. Taip ir Bunastoje – keliame sau dar didesnius tikslus, plečiamės, tiek teikiamų paslaugų tiek kolektyvo atžvilgiu.

Spartus pastarųjų kelerių metų įmonės augimas tik parodo klientų pasitikėjimą mumis. Esame dėkingi klientams ir komandai, kurie augina Bunastą. Mūsų siekis būti patikimu partneriu krovinius vežančioms įmonėms, todėl nuolatos tobuliname savo procesus, kad jie būtų kokybiški, efektyvūs ir orientuoti į geriausią kliento patirtį. Siekiame patenkinti nuolat didėjančius klientų lūkesčius bei keliamus vis aukštesnius kokybės reikalavimus teikiamoms paslaugoms. Todėl kasdieną dirbame ties naujais projektais, orientuotais į klientų veiklos efektyvinimą ir kokybės gerinimą. Tikime, kad tik visi kartu galime pasiekti dar daugiau!

Surasti artimiausią Bunastą