Naujienos

Bunasta vairuotojams dovanoja elektrinių paspirtukų

2020 07 24

Daugybę valandų prie sunkiasvorio automobilio vairo praleidusius vairuotojus norime pradžiuginti kitokiomis transporto priemonėmis!

Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos „Bunasta“ aptarnavimo centruose prasidėjo loterija vairuotojams, kurioje galima laimėti vieną iš šešių elektrinių paspirtukų „Xiaomi Mi M365“.

Loterijoje gali dalyvauti visi vairuotojai, perkantys EPI/PI ir Garantijos paslaugą bet kuriame klientų aptarnavimo centre Lietuvoje, Latvijoje arba Lenkijoje. Jie turi užpildyti loterijos kortelę.

Akcija vyksta iki rugsejo 30 dienos, dviem etapais. Pirmieji trys laimėtojai, po vieną kiekvienoje šalyje, bus ištraukti rugsėjo 2 dieną, o loterijos lapeliai, užpildyti rugpjūčio 26-ąją ar vėliau dalyvaus antrajame prizų traukime spalio 8 dieną.

„Norime padėkoti vairuotojams už jų sunkų ir atsakingą darbą vežant krovinius. Šie dovanojami paspirtukai, tai mūsų „Ačiū“ už tai, kad jūsų vežamos prekės laiku atsiduria parduotuvių lentynose ir mūsų visų gyvenimas juda pirmyn“, - sako UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius.

 

Loterijos sąlygos:

  1. „Bunasta“ klientai, apsilankę klientų aptarnavimo centruose Lietuvoje, Latvijoje ar Lenkijoje ir įsigiję EPI/PI ir Garantiją bei užpildę loterijos kortelę, dalyvauja loterijoje ir gali laimėti vieną iš 6 elektrinių paspirtukų „Xiaomi Mi M365“.
  2. Loterija vyksta nuo 2020 m. liepos 23 dienos iki 2020 m. rugsėjo 30 dienos.
  3. Loterijos laimėtojai bus išaiškinti burtū būdu, po 2 laimėtojus Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje.
  4. Laimėtojų išaiškinimas vyks dviem etapais – pirmi trys laimėtojai kiekvienoje šalyje bus išaiškinti rugsėjo 2 dieną, likusieji – spalio 8 dieną. Rugsėjo 2 dienos loterijoje dalyvaus loterijos kortelės, užpildytos iki rugpjūčio 25 dienos, spalio 8 dieną – nuo rugpjūčio 26 dienos iki rugsėjo 30 dienos.
  5. Laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai, susisiekus su jais loterijos kortelėje nurodytais kontaktais.
  6. Užpildydami kortelę ir dalyvaudami loterijoje dalyviai sutinka, kad laimėjimo atveju jų vardai, pavardės, atvaizdas ir įmonės, kurioje dirba, pavadinimas būtų skelbiami viešai („Bunasta“ interneto puslapyje, naujienlaiškiuose, socialiniuose tinkluose).
Surasti artimiausią Bunastą