Naujienos

Dalyvaukite BUNASTA „Dakaro ralio-2021“ totalizatoriuje ir laimėkite įspūdingų prizų

2020 12 31

Įmonė „Bunasta“ visada buvo neatsiejama nuo automobilių sporto: mes ne tik aktyviai remiame varžybose dalyvaujančias komandas, bet ir patys organizuojame įvairias pramogas, kuriose dalyvauja įmonės darbuotojai, klientai bei partneriai. Nors pandemija pristabdė šią mūsų pamėgtą laisvalaikio praleidimo formą, tačiau nenumalšino noro prisidėti prie automobilių sporto populiarinimo ir palaikymo. Antrus metus iš eilės „Bunasta“ Dakaro ralyje remia Vaidoto Žalos komandą „Agrorodeo“. Labai džiaugiamės, kad po sunkumų ir nežinomybės dėl ralio likimo jis šiemet vis dėlto įvyks. Ralis organizuojamas Saudo Arabijoje nuo sausio 3 iki sausio 15 d.

„Mes labai norėjome, kad visą „Dakaro ralio-2021“ žavesį ir adrenaliną pajustų visi mūsų įmonės, kuri veikia 6-iose šalyse, darbuotojai, klientai ir partneriai. Todėl šiemet mes skelbiame „Bunasta“  Dakaro ralio totalizatorių, kuriame galima laimėti įspūdingų prizų, tarp kurių ir naujausi „iPhone 12“. Tikimės, kad ateityje automobilių sportas bus tas bendras vardiklis ir pomėgis, kuris suvienys visus kolegas, klientus bei partnerius“, – sako įmonės „Bunasta“ įkūrėjas Jurgis Adomavičius.

Esame tarptautinė kompanija, todėl, norėdami, kad visiems mūsų darbuotojams ir klientams būtų įdomu stebėti Dakaro rungtynes ir sirgti už savo šalies atstovus, mes atrinkome 4-ias Dakaro komandas, kuriomis tikime ir už kurias sirgsime! Viena iš jų – „Agrorodeo“ (LT), kurią jau antrus metus iš eilės ir remiame. Kitos 3 komandos – tai MAZ (BY), „Kamaz – Master“ (RU) ir „Orlen team“ (PL).

KAIP JŪS GALITE DALYVAUTI TOTALIZATORIUJE?

Eikite į BUNASTA svetainę.

Iki sausio 7 d. 6 val. (GMT+2) anketoje įrašykite, kokias, Jūsų manymu, vietas užims keturios mūsų atrinktos komandos BENDROJE ralio ĮSKAITOJE, ir Jūs jau būsite tarp tų, kurie sausio 18 d. galės laimėti naujausią „iPhone12 mini“!

Bet tai dar ne viskas! Nuo dabar iki sausio 15 d. (išskyrus sausio 9-ąją) svetainėje spėkite, kokias vietas užims 4-ios komandos po kiekvieno dienos etapo, ir laimėkite išmaniąsias apyrankes. Jų turime net 12 – po vieną už kiekvieną etapą. Kito etapo rezultatus galima spėti iki 6 val. (GMT+2) kasdien. 

Tas, kas totalizatoriuje dalyvaus kasdien ir tiksliausiai atspės kiekvieno etapo rezultatus, galės laimėti naujausią „iPhone 12“!

Kelionė prasideda čia.

Linkime visiems dalyviams sėkmės!

Surasti artimiausią Bunastą