Naujienos

Įteiktos „Bunasta“ stipendijos ateities transporto ir logistikos kūrėjams

2023 12 18

Šiandien vežėjams specializuotos muitinės tarpininkė UAB „Bunasta“ skyrė stipendijas dviem Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VILNIUS TECH) Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) studentams. 

Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijų programos antro kurso studentams Kamilei Banytei ir Arnui Marinskui visus 2023-2024 mokslo metus bus skiriama 300 eurų per mėnesį stipendija. Paskata suteikta už akademinį pažangumą bei įvertinus jų motyvaciją pokalbio metu.

Pasak VILNIUS TECH rektoriaus prof. dr. Romualdo Kliuko, universitetų ir verslo sinergija talentų skatinimui ir auginimui yra būtina. „Transportas ir logistika – Lietuvos ekonomikos „varikliukas“. Tarptautinis krovinių transportavimas neįsivaizduojamas be muitinės paslaugų. Džiaugiamės, jog stipriausia regione muitinės tarpininko paslaugų įmonė – UAB „Bunasta“ – tapo mūsų partnere bei prisidės ugdant naują ateities kūrėjų kartą“, – teigia universiteto rektorius prof. dr. Romualdas Kliukas.

Transporto inžinerijos fakulteto (TIF) dekanas prof. dr. Olegas Prentkovskis teigia, kad VILNIUS TECH ir „Bunasta“ partnerystė yra svarbi dėl to, jog prekių judėjimas siejasi ir su muitinės pastangomis bei yra transporto logistikos ir transporto verslo dalis, todėl yra aktuali ir TIF studijų programose studijuojantiems ateities kūrėjams. 

„Labai džiaugiuosi, kad stipriausia specializuota muitinės tarpininkų įmonė UAB „Bunasta“ remia VILNIUS TECH Transporto inžinerijos fakulteto Transporto inžinerinės ekonomikos ir logistikos studijų programos studentus skirdama jiems solidžias metines stipendijas. Įmonė nuolat investuoja ne tik į klientų aptarnavimo kokybės ir teikiamų paslaugų tobulinimą, dirbančių darbuotojų motyvaciją bet ir į specialistų rengimą, kurie rengiami VILNIUS TECH universitete“, – sako TIF dekanas.

 „Bunasta“ steigėjas Jurgis Adomavičius teigia, jog transporto sektorius sparčiai keičiasi, todėl, ypač dabar, nauji protai ir jų sumanymai yra ypač reikalingi. 

 „Vienas iš „Bunastos“ siekių yra, kad kuo daugiau jaunuolių galėtų teorines žinias pritaikyti praktikoje, o rinka tokiu būdu galėtų greičiau gauti kvalifikuotų ir labai reikalingų specialistų. Kai vykdėme studentų atranką stipendijai gauti, priėmėme sprendimą, kad skatinsime ne pirmo, o jau antro kurso studentus. Mums buvo svarbu išsiaiškinti ar kandidatas tikrai matytų save transporto sektoriuje ir ar galėtų skirti laiko partnerystei su mumis. Tokie buvo Kamilė ir Arnas. Džiaugiuosi ir didžiavausi juos matydamas mūsų organizuotame Transporto inovacijų forume 2023“, – sako J. Adomavičius. 

Surasti artimiausią Bunastą