Naujienos

Lenkijoje duris atvėrė savitarnos skalbykla vairuotojams

2021 04 13

Įmonė „Bunasta“, rūpindamasi savo klientu patogumu ir komfortu, nuolat plečia teikiamų paslaugų spektrą. 

Balandžio mėnesį įmonės „Bunasta“ buveinėje Lenkijoje (Produkcyjna g., 105A, 15-680, Balstogė) vairuotojų patogumui buvo atidaryta savitarnos skalbykla, kurioje galima išsiskalbti bei išsidžiovinti drabužius. 

Šiuo metu skalbykla dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8.00 iki 16.00 val. Ateityje planuojama, kad klientai joje galės apsilankyti visą parą (24/7).

„Vieni iš mūsų pagrindinių prioritetų – tai kokybiškų paslaugų suteikimas ir aukštas aptarnavimo lygis. Mes visą laiką stengiamės tobulėti ir darome viską, kad vairuotojų viešnagė mūsų aptarnavimo centruose būtų maksimaliai komfortiška. Nauja skalbykla vairuotojams – tai dar vienas įgyvendintas projektas, kuris, tikimės, padarys apsistojimą pas mus dar patogesnį ir malonesnį“, – savo įžvalgomis dalijasi „Bunastos“ darbuotojai.

Skalbyklos kainoraštis:
skalbimas – 10 zlotų;
džiovinimas – 2 zlotai;
skalbimo milteliai – 2 zlotai.

Mokėti galima banko kortelėmis.

Taip pat primename, kad klientų aptarnavimo centre Balstogėje vairuotojai gali ne tik įforminti visus reikalingus dokumentus, gauti kvalifikuotą pagalbą, bet ir pasinaudoti automobilių stovėjimo paslaugomis. Aikštelėje, kuri dirba 24/7 režimu, vairuotojai gali saugiai palikti savo vilkikus. Vairuotojų patogumui čia įrengti nemokami tualetai ir dušai, yra galimybė naudotis nemokamu internetu bei kavos aparatu. Čia taip pat rasite maisto automatus su sumuštiniais, desertais ir gaiviaisiais gėrimais.

„Bunastos“ klientų aptarnavimo centro ir stovėjimo aikštelės koordinatės: GPS: 53.162700, 23.088856

KVIEČIAME ATVYKTI!

Surasti artimiausią Bunastą