Naujienos

Paaiškėjo BUNASTA „Dakaro ralio-2021“ totalizatoriaus nugalėtojai

2021 01 21

Nuo sausio 3 iki sausio 15 dienos visų automobilių sporto mėgėjų dėmesį užkariavo Saudo Arabijoje vykęs jau 43-iasis Dakaro ralis. Kaip ir kasmet, jis buvo kupinas adrenalino, atkaklios kovos, išbandymų, praradimų ir laimėjimų. Įmonė „Bunasta“ visada aktyviai remdavo ir palaikė automobilių sportą, todėl šiemet visi įmonės darbuotojai, klientai bei partneriai galėjo dalyvauti įmonės organizuojamame „Dakaro ralio-2021“ totalizatoriuje, kuriame buvo galima laimėti įspūdingų prizų: nuo belaidžių ausinių ir išmaniųjų laikrodžių iki naujausių telefonų „iPhone 12“ ir „iPhone 12 mini“.

„Pernai ir šiemet dėl pandemijos negalime gyvai susitikti su klientais, partneriais, dirbame dažnu atveju iš namų, tačiau, nepaisant to, mes turime bendrų pomėgių ir aistrų, o viena iš jų – automobilių sportas. Džiugu, kad mūsų totalizatorius suartino žmones. Internetinėje erdvėje ir darbo vietose vyko diskusijos, aptarimai, žmonės sekė, kaip sekasi ralyje dalyvaujančioms komandoms, domėjosi Dakaro ralio niuansais, kad kuo tiksliau atspėtų rezultatus. Sulaukėme ir nemažai partnerių atsiliepimų bei palaikymo. Džiaugiuosi, kad ši iniciatyva pavyko ir pritraukė tiek daug dalyvių. Tikiu, kad tai gali tapti dar viena gražia įmonės „Bunasta“ tradicija“, – sako įmonės „Bunasta“ įkūrėjas ir direktorius Jurgis Adomavičius.

Per dvi Dakaro ralio savaites totalizatoriuje dalyvavo per 1000 įmonės klientų ir partnerių iš įvairių pasaulio kampelių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos bei Baltarusijos.

Kiekviename etape už tiksliausiai atspėtus rezultatus buvo galima laimėti išmaniuosius laikrodžius. Tiksliausiai ralio bendrosios įskaitos rezultatus tarp klientų atspėjo Mindaugas Bivainis, kuriam ir atiteks „iPhone 12 mini“. Tiksliausiai kiekvieno iš 12-os etapų rezultatus atspėjo Vytautas Skendelis, kuriam įmonė įteiks „iPhone 12“.

„Apie įmonės „Bunasta“ konkursą sužinojau iš sūnaus. Mes su juo seniai domimės Dakaru raliu. Mano tikslūs spėjimai buvo labiau atsitiktinumas, nes Dakaras yra labai nenuspėjamas. Man labai patinka Vaidotas Žala ir Antanas Juknevičius. MAZ ir KAMAZ kategorijoje nugalėtojai dažniausiai būna tie patys, čia siurprizų dažniausiai nebūna. Žinoma, tai, kad laimėjau „iPhone 12“ telefoną mane labai nudžiugino“, – sako vienas iš totalizatoriaus nugalėtojų Vytautas Skendelis.

„Totalizatoriuje man pasiūlė dalyvauti draugas, kuriam aš esu už tai labai dėkingas. Dalyvavau totalizatoriuje ir spėliojau rezultatus labiau iš azarto ir tai yra pirmas atvejis, kai laimėjau. Esu laimingas“, – sako „iPhone 12 mini“ nugalėtojas Mindaugas Bivainis.

Iš viso totalizatoriuje dalyvavo apie 50 įmonės „Bunasta“ darbuotojų iš 5 šalių: Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Rusijos ir Lenkijos. Įmonės darbuotojams buvo skirtas atskiras prizinis fondas. Pagrindinius prizus laimėjo Lietuvos atstovai. Pardavimų vadybininkas Aurimas Krištapavičius tiksliausiai atspėjo bendros įskaitos rezultatą ir laimėjo „iPhone 12 mini“, o tiksliausiai kiekvieno iš 12-os etapų rezultatus atspėjo Lina Razgienė, kuriai įmonė įteiks „iPhone 12“.

„Dakaro raliu domėjausi ir anksčiau, ypač man buvo įdomu stebėti ir sirgti už lietuviškas komandas automobilių kategorijoje. „Bunasta“ totalizatoriaus metu pradėjau domėtis ir sunkvežimių klase. Tokia iniciatyva labai sveikintina ir smagi, totalizatorius paskatino kolegas domėtis raliu, darbe vyko aptarimai ir diskusijos, jautėsi azartas ir susidomėjimas. Labai džiaugiuosi dėl mūsų klientų ir kolegų, kuriems pavyko laimėti prizus. Laimėjimas man buvo labai netikėtas, todėl pradžiugino dar labiau“, - sako Aurimas K.

Ačiū visiems, kas domisi Dakaro raliu ir dalyvavo mūsų totalizatoriuje. Tikimės, kad kitais metais vėl galėsime pakviesti Jus dalyvauti totalizatoriuje, o įmonės „Bunasta“ remiamai Vaidoto Žalos „Agrorodeo“ komandai, kuri šiemet buvo priversta pasitraukti iš varžybų jau 2 etape, kitas „Dakaro ralis“ bus sėkmingesnis. Tikime, kad ateityje komandos laukia daug startų, finišų ir aukščiausios vietos ant apdovanojimų pjedestalo.

 

 

 

Surasti artimiausią Bunastą