Naujienos

Paaiškėjo elektroninių paspirtukų nugalėtojai

2020 10 12

Kiekviena diena – vis nauja kelionė. Kalbant apie krovinius gabenančius vairuotojus, šis teiginys suprantamas tiesiogiai. Vairuotojų kasdienybė – tai šimtai kilometrų ir ilgos valandos, praleistos kelyje, kuris kartais būna palankus, o kartais – pilnas netikėtumų ir pavojų. Įmonė „Bunasta“ jau 8 metus padeda krovinius vežantiems vairuotojams kuo greičiau ir patogiau kirsti sienas, todėl puikiai supranta, kiek šis darbas reikalauja ištvermės ir jėgų. Liepos mėnesį įmonė pradėjo iniciatyvą, kurios tikslas – padėkoti vairuotojams už jų sunkų darbą. Iki pat rugsėjo 30 d. visi vairuotojai, kurie pirko EPI/PI ir Garantijos paslaugas bet kuriame „Bunasta“ klientų aptarnavimo centre Lietuvoje, Latvijoje arba Lenkijoje, galėjo dalyvauti loterijoje ir laimėti vieną iš šešių elektrinių paspirtukų „Xiaomi Mi M365“.

„Krovinius gabenančių vairuotojų darbą sunku pervertinti. Dar labiau jų darbą aktualizavo šiemet pasaulį sukausčiusi pandemija, kuri privertė visus stabtelėti. Vairuotojai buvo tarp tų nedaugelio, kurie rizikavo ir kasdien sėdosi prie vairo, kad užtikrintų, kad reikalingos prekės pasiektų mūsų namus. Mes nuolatos ieškome būdų, kaip pradžiuginti mūsų paslaugas užsisakančius vairuotojus, ir stengiamės jiems parodyti dėmesį, pvz., per Šv. Kalėdas nustebiname dovanėlėmis, vasarą siūlome atsigaivinti gaiviaisiais gėrimais ir t. t. Džiaugiamės, kad ir ši akcija sulaukė didelio dėmesio ir teigiamų atsiliepimų“, – sako UAB „Bunasta“ direktorius Jurgis Adomavičius.

Primename, kad akcija vyko nuo liepos 23 d. iki rugsėjo 30 d. visuose „Bunasta“ klientų aptarnavimo centruose Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje. Pirmųjų 3 laimėtojų vardai, po vieną kiekvienoje šalyje, burtų keliu buvo ištraukti rugsėjo 2 d., o loterijos lapeliai, užpildyti nuo rugpjūčio 26-osios iki rugsėjo 30 d., dalyvavo antrajame prizų traukime, kuris vyko spalio 8 d. Dar kartą sveikiname loterijos nugalėtojus, dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime saugaus kelio!

Laimėtojai:

  1. Edgar Charniauski (IGVANA)
  2. Dmitrij Semenov (AVVA)
  3. Vitalij Olenbar (TRANSMOBIL) 
  4. Viktar Matsiush (GRIFAS-AVTO)
  5. Aleh Mikhalkov (JB LOG JOANNA BORYSIUK)
  6. Pavel Soloyov (VEST LAIN)
Surasti artimiausią Bunastą