Naujienos

Skaitmeninių logistikos paslaugų pristatymas Anglijos parodoje

2022 06 02

Tarptautinės parodos padeda ne tik perprasti pasaulines naujoves logistikos srityje, suteikia naujų įžvalgų, bet taip pat padeda kurti naujus ir vertingus ryšius, kurie atveria kelius verslo plėtrai užsienio šalyse.

Toliau judame šių metų įmonės strateginių tikslų link – ieškome naujų rinkų, plečiame muitinės paslaugų spektrą. Tad jau š. m. birželio 14 -16 dienomis, „Bunasta“ dalyvaus „Multimodal 2022“ parodoje Birmingeme, Didžiojoje Britanijoje, stendo Nr. 1070. Tai – didžiausia metų logistikos paroda Didžiojoje Britanijoje. Siuntėjams, vežėjams bei gavėjams siekiant greitai ir kokybiškai pristatyti krovinius, yra itin aktualios muitinės tarpininko paslaugos ir skaitmeninės aptarnavimo platformos. Kaip teigia įmonės vadovas Jurgis Adomavičius: „Mes norime savo klientams prisistatyti ir parodyti, jog žengiame išvien su inovacijomis, nuolat tobuliname dokumentų forminimo pasieniuose procedūras, darome viską, kad reikalingi dokumentai būtų pildomi greitai, kokybiškai ir tiksliai. Mūsų vidinės sistemos gali apdoroti itin didelių apimčių eksporto ir importo deklaracijas per sąlygiškai trumpą laiką ir už konkurencingą kainą, o iškilus klausimams, „Bunasta“ įmonės specialistai visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą ir konsultaciją“.

UAB „Bunasta“ teikė paraišką Inovacijų agentūros ir ES projektui „Eksporto plėtra esamose ir naujose rinkose“. Dalyvavimas parodose iš dalies finansuojamas šio projekto lėšomis. Tai vertinga parama  verslui, jo plėtrai, procesų skaitmenizavimui.

Surasti artimiausią Bunastą