Naujienos

UAB “BUNASTA“ dalyvaus tarptautinėje logistikos parodoje "Translogistica Kazakhstan 2022"

2022 09 16

UAB Bunasta ir toliau juda šių metų įmonės strateginių tikslų link – ieškome naujų rinkų, mezgame naujus, Lietuvos vežėjams naudingus ryšius. Rugsėjo 17-23 d. dalyvausime Lietuvos verslo misijoje Kazachstano mieste Almatoje, kurios metu numatyti susitikimai su šios šalies verslininkų asociacijų atstovais, Lietuvos generalinio konsulato Almatoje darbuotojais, tarptautinės parodos “Transportas ir logistika” (TransLogistica Kazakhstan 2022) lankymas. Šioje parodoje ne tik lankysimės, bet ir turėsime savo stendą, kur pristatysime paslaugas parodos lankytojams, taip pat vyks dalykiniai pokalbiai su parodos dalyviais, kurių metu megsime naujus verslo ryšius.

Verslo misijos metu numatyti susitikimai su Kazachstano transportininkų sąjungos „KazLogistics“, Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyriaus atstovais, su Lietuvos Respublikos generalinio konsulato Almatoje atstovais, su kuriais aptarsime klausimus, susijusius su Kazachstano rinka. Užsidarius Rytų rinkoms, Kazachstanas yra svarbus verslo partneris Lietuvos vežėjams, turintis didelį potencialą, todėl ši verslo misija yra reikšminga tiek šalių, tiek atskirų verslų bendradarbiavimui tarpusavyje. Sėkmingam jo įgyvendinimui svarbų vaidmenį atlieka patikimi partneriai. Savo ruožtu Bunasta grupėje siūlome kokybiškas paslaugas, kad sienos kirtimas gabenant prekes būtų kuo paprastesnis, o tarptautinis bendradarbiavimas taptų kuo patogesnis.

Mus rasite 11 paviljone, T296 stende. Atsispausdinti e-kvietimą galite paspaudę čia. Įveskite mūsų promo kodą TRACUE1A3A.

Surasti artimiausią Bunastą