Naujienos

UAB „BUNASTA“ dalyvavo verslo misijoje Kazachstane

2022 10 05

Rugsėjo 17-23 d. BUNASTA, kartu su kitais Lietuvos transporto ir logistikos sektoriaus verslo atstovais, dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu Almatoje, Transporto inovacijų asociacijos ir Kazachstano transportininkų sąjungos „Kazlogistics“ organizuotoje verslo misijoje Kazachstane.

Šios verslo misijos tikslas buvo megzti ir stiprinti verslo ryšius tarp Lietuvos ir Kazachstano. Tuo tikslu Almatoje dalyvavome dvejuose verslo pusryčiuose su Kazachstano ir Kirgizijos verslo atstovais, bei susitikime su Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyriumi. Labai džiaugiamės, kad šių susitikimų metu, kartu su kitais Lietuvos verslininkais, galėjome pasidalinti savo ekspertine patirtimi, išklausyti Kazachstano ir Kirgizijos verslininkų lūkesčius, didinti pasitikėjimą Lietuvos transporto ir logistikos sektoriaus profesionalais.

Pasimatėme ir su kitais Kazachstane dirbančiais ir verslą vystančiais kolegomis iš Lietuvos, taip pat susitikome su Kazachstano verslininkais, dalyvavome verslo vakarienėje – labai svarbu yra ne tik megzti naujus ryšius, tačiau ir palaikyti esamus. Kazachstanas yra svarbus verslo partneris Lietuvos vežėjams, turintis didelį potencialą, todėl ši verslo misija yra reikšminga tiek šalių, tiek atskirų verslų bendradarbiavimui tarpusavyje.

Verslo misijos metu, rugsėjo 20-22 d., vyko tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransLogistica Kazakhstan 2022“. Transporto inovacijų asociacija parodoje įrengė Lietuvos įmonių jungtinį stendą, kuriame mes, kartu su kitais Lietuvos verslininkais, pristatėme BUNASTA teikiamas paslaugas, bendradarbiavimo su Lietuva galimybes Kazachstano transporto ir logistikos sektoriaus verslininkams. Šis stendas parodoje buvo pripažintas geriausiu jungtinių stendų kategorijoje, džiaugiamės prie šio laimėjimo prisidėję ir mes, juk svarbu kai komandinis darbas yra įvertinamas.

Labai džiaugiamės galimybe prisijungti prie šios verslo misijos, nes matome didelę prasmę bendradarbiavime tarp Lietuvos ir Kazachstano, matome jau dabar besimezgančius ryšius, tikimės juos stiprinti ir ateityje.

Surasti artimiausią Bunastą