Naujienos

Įmonei BUNASTA įteiktas jau trečiasis verslo patikimumo sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“

2020 10 07

Operatyvumas, inovacijos, teikiamų paslaugų kokybė ir finansinis stabilumas – tai pagrindiniai rodikliai, kurie padėjo įmonei „Bunasta“, teikiančiai muitinės paslaugas vežėjams, per 8 veiklos metus užimti vieną lyderiaujančių pozicijų šioje verslo srityje. Trečius metus iš eilės (2018, 2019, 2020) įmonė įvertinama verslo patikimumo sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje“, kuris įrodo, kad bendrovė laiku vykdo visus finansinius įsipareigojimus ir turi aukštą kredito reitingą. Šiemet įmonės vadovas ir įkūrėjas Jurgis Adomavičius irgi buvo įvertintas sertifikatu „Stipriausi Lietuvoje vadovai 2020“, kuris skirtas parodyti nepriekaištingą asmeninę vadovo ir gerą įmonės reputaciją, taip pat suderintus asmeninius bei profesinius interesus. Be to, sertifikatas patvirtina, kad įmonės vadovas yra patikimas ir kruopščiai vykdo savo finansinius įsipareigojimus.

„Džiaugiamės, kad esame viena stipriausių įmonių, kuri ne tik operatyviai teikia savo klientams aukštos kokybės paslaugas, bet ir turi bene didžiausią 40 mln. Eur siekiantį garantijų fondą, skirtą vežantiems krovinius tiek Europos Sąjungoje tiek Muitų sąjungoje. Kreditingumas ir finansinis stabilumas mūsų srityje yra kertiniai faktoriai. Labai džiaugiuosi, kad „Bunasta“ jau trečius metus iš eilės yra viena iš nedaugelio įmonių, kuri stabiliai išlaiko aukštą kreditingumo reitingą bei patenka į „Stipriausių Lietuvoje“ sąrašą. Nuo pat pirmos įmonės įkūrimo dienos mūsų siekis buvo tapti lyderiais šioje srityje ir teikti klientams labiausiai jų poreikius atitinkantį, platų ir patogų paslaugų paketą palankiomis kainomis. Tai, kad jau po 5 darbo metų mes patekome į stipriausių įmonių sąrašą ir išlaikome šią poziciją 3 metus iš eilės, yra neginčijamas įrodymas to, kad judame teisinga kryptimi. Ypač tai aktualu dabar, kai pasaulyje susiklostė sudėtinga situacija dėl COVID-19 ir transporto sektoriui tenka daug išbandymų“, – savo įžvalgomis dalijasi įmonės „Bunasta“ įkūrėjas ir vadovas Jurgis Adomavičius.

„Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas – jau dešimtus metus (nuo 2011 m.) kredito biuro „Creditinfo“ teikiamas įvertinimas finansiškai patikimoms įmonėms, turinčioms gerą kredito istoriją. Tai vienas seniausių ir žinomiausių apdovanojimų Lietuvoje, kurį pripažįsta ir tarptautiniai verslo partneriai. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, jos ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai geri, savo efektyvia veikla ji prisideda prie Lietuvos ekonomikos plėtros bei sąžiningos verslo kultūros. Atrinkdamas stipriausias įmones, kredito biuras remiasi istorine ir naujausia informacija, įvertindamas daugiau kaip 100 kiekvienos įmonės veiklos rodiklių, sudarančių finansinio patikimumo reitingą. Pripažinta, kad įmonės, kurios turi šį sertifikatą, yra Lietuvos ekonomikos variklis, nes uždirba 77 proc. viso Lietuvos verslo pelno bei generuoja daugiau nei pusę šalies verslo apyvartos.

Įmonė „Bunasta“ – viena iš stipriausių specializuotų muitinės tarpininkų regione. Įmonė veikia šešiose šalyse (Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje ir Ukrainoje) ir teikia muitinės tarpininkų paslaugas apimdama didžiąją sienos tarp Europos Sąjungos bei Muitų Sąjungos dalių.

Plačiau apie sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“: https://lt.creditinfo.com/creditinfo-produktai-ir-paslaugos/stipriausi-lietuvoje-2020/

Surasti artimiausią Bunastą