Naujienos

Kviečiame palaikyti lenktynių komandą „Bunasta-Savesta consulting“

2021 07 12

Pasiilgusi greičio, gyvo bendravimo ir adrenalino pliūpsnių šiemet mūsų įmonė kartu su partneriais subūrė stiprią ir veržlią lenktynių komandą „Bunasta-Savesta consulting“, kurią sudaro Jurgis Adomavičius, Tomas Rimkus ir šiemet pirmą kartą savo jėgas žiedinėse lenktynėse išbandęs ralio-reido virtuozas Vaidotas Žala. Komandos vadovas – patyręs lenktynininkas ir Dakaro ralio dalyvis Saulius Jurgelėnas. Automobilis, kuris šiemet veda komandą į pergales, vertas atskiro paminėjimo – tai galingasis BMW M4! Tai vienintelis toks visose Baltijos šalyse GT4 klasės automobilis, kuris jau kartu su mūsų komanda sėkmingai startavo pirmose varžybose, birželio18–19 dienomis vykusiose Estijoje, „Audruring“ žiedinių lenktynių trasoje. 6 val. ištvermės lenktynėse komanda „Bunasta-Savesta consulting“ parodė puikų rezultatą – bendroje įskaitoje ji finišavo užėmusi septintą vietą, o savo klasėje – pirmą.

Automobilių sportas yra tas bendras vardiklis, kuris suvienija visus mūsų įmonės kolegas, klientus bei partnerius. Mes aktyviai palaikome ir remiame V. Žalos komandą, organizuojame savo klientams renginius, kuriuose netrūksta nei adrenalino, nei greičio. Be to, ir patys dalyvaujame lenktynėse. Tai yra mūsų bendras pomėgis, aistra ir tradicija, kuri jau prasiskverbė į mūsų įmonės DNR ir tapo nuo jos neatsiejama“, – sako įmonės įkūrėjas J. Adomavičius

Jau netrukus, liepos 14-17 dienomis, „Bunasta-Savesta Consulting“ komandą bus galima išvysti Palangoje, kur ji dalyvaus didžiausioje Baltijos šalyse automobilių ir greičio šventėje – Aurum 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse. Jos rengiamos transformavus Palangos aplinkkelį ir uždarius kelią į Šventąją. Iš viso lenktynėse dalyvaus 42 komandos iš įvairių šalių. Lenktynės baigsis nugalėtojams nuvažiavus 1006 km. Šiose lenktynėse „Bunastos“ komanda startuos jau trečią kartą.

Kviečiame prisijungti prie „Facebook“ grupės „Bunasta-Savesta lenktynių užkulisiai“, kurioje Jūsų lauks niekur kitur neskelbiami video, nuotraukos, interviu su komandos nariais iš pasiruošimo ir dalyvavimo svarbiausiose šios vasaros lenktynėse.

 

 

Surasti artimiausią Bunastą