Aktualności

W Polsce uruchomiliśmy pralnię dla Kierowców

2021 04 13

Agencja Celna "Bunasta" dbając o wygodę i komfort swoich klientów, stale poszerza zakres świadczonych usług.

W kwietniu, w Polsce, w siedzibie firmy "Bunasta" (ul. Produkcyjna 105A, 15-680 Białystok), dla Kierowców uruchomiliśmy pralnię. Już teraz nasi Klienci mogą prać i suszyć swoje ubrania podczas odpoczynku na parkingu. Obecnie pralnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Za jakiś czas będzie otwarta 24/7.

"Jednym z naszych głównych celów jest zapewnienie wysokiej jakości usług i poziomu obsługi. Cały czas robimy wszystko, aby pobyt Kierowców w naszych Centrach Obsługi był jak najbardziej komfortowy. Nowa pralnia dla Klientów, to kolejny zrealizowany projekt, który sprawi, że pobyt u Nas będzie jeszcze przyjemniejszy" – Tak dzielą się swoimi spostrzeżeniami pracownicy firmy Bunasta.

A PONIŻEJ CENNIK ZA PRANIE:
Pranie – 10 zł;
Suszenie – 2 zł;
Proszek do prania – 2 zł.

Za usługę możesz zapłacić kartą.

Przypominamy, że w Centrum Obsługi Klienta w Białymstoku Kierowcy mogą nie tylko uzyskać wszystkie niezbędne dokumenty i profesjonalną pomoc, ale także skorzystać z usług parkingowych.

Dla wygody Kierowców na parkingu znajdują się bezpłatne toalety, prysznice, a także bezpłatny dostęp do WiFi oraz bezpłatna kawa z ekspresu. Na terenie Centrum znajduje się również automat z kanapkami, słodkimi przekąskami i napojami.

Współrzędne Centrum Obsługi Klienta i parkingu "Bunasta": GPS: 53.162700, 23.088856

Czekamy na Was!

znajdź najbliższy