O nas

Chcemy, aby przekraczanie granicy podczas transportu towarów było wygodne. Cel ten przyświeca nam nieustannie od rozpoczęcia naszej działalności w 2012 r. Co roku rozszerzamy zakres oferowanych usług, otwieramy nowe centra obsługi i wkraczamy na nowe tereny geograficzne.

Dzisiaj Bunasta jest jednym z wiodących wyspecjalizowanych pośredników celnych w regionie. Na terenie Litwy co trzeci transport towarów odbywa się z wydaną przez nas deklaracją T1. Dysponujemy prawdopodobnie największym funduszem gwarancyjny opiewającym na kwotę 40 mln euro, przeznaczonym dla transportu towarów do Rosji i na Białoruś. Już teraz obsługujemy znaczną część granicy między Unią Europejską a Euroazjatycką Unią Celną.

Stale inwestujemy w doskonalenie jakości obsługi i usług, dzięki temu możemy szczycić się zaufaniem największych przewoźników litewskich i zagranicznych. W celu zwiększenia motywacji i umożliwienia warunków rozwoju personelu dysponujemy specjalistycznymi funduszami firmy dostępnymi dla każdego członka rodziny pracowników Bunasty.

Traktujemy swoją społeczność z socjalną odpowiedzialnością. Jako element rynku transportowego wspieramy sportowców biorących udział w wyścigach – ekspertów rajdu Dakar Vaidotasa Žalasa i Sauliusa Jurgelėnasa, mistrza rajdu Renaldasa Šeinauskasa i motocyklistę Mantasa Ščiglinskasa.

„Dokładność, czas i jakość są w naszej pracy wyjątkowo ważne. Czuję się osobiście odpowiedzialny za każdego klienta i dokładam wszelkich starań, aby procedury odbywały się szybko, sprawnie i komfortowo. Pracujemy dla Państwa."

Jurgis Adomavičius
Założyciel i przewodniczący spółki UAB „Bunasta"

jurgis-4d5a0013b893a39478b99887692ee385.png
Nasza misja
Pomoc wszystkim przewoźnikom – bez względu na ich wielkość i kierunek trasy – w przekraczaniu granic państwowych w jak najszybszy i najłatwiejszy sposób.
Nasza wizja
Status partnera biznesowego nr 1 dla przewoźników, który oferuje pełny pakiet usług niezbędnych dla przeprowadzenia procedur tranzytu między Wschodem a Zachodem.
Nasze wartości

Szacunek dla innych. Z naszymi klientami i pracownikami nawiązujemy ciepłe relacje pełne poszanowania. Wierzymy, że człowiek stanowi najwyższą wartość. Chcemy słuchać, rozumieć, i pomagać. Szanujemy czas i pracę drugiego człowieka.

Odpowiedzialność. Nasza praca opiera się na uczciwym postępowaniu wobec klienta oraz dostarczaniu terminowych i prawdziwych informacji. Przyjmujemy odpowiedzialność za naszą pracę oraz podjęte przez nas decyzje.

Innowacyjność. Bezustannie monitorujemy nowe rozwiązania, akty prawne oraz technologie, dzięki którym możemy zaoszczędzić czas naszych klientów. Widzimy i słyszymy wszystko, co nowe, i bez przerwy poszukujemy rozwiązań, które sprawią, że nasze usługi staną się jeszcze bardziej dostępne i wygodne. 

Partnerstwo. Współpracujemy z szeregiem partnerów w innych krajach i wiemy, jak wykorzystać różnice kulturowe dla efektywnej pracy.

Prędkość. Robimy wszystko, by ładunki przekraczały granicę jak najpłynniej i jak najszybciej. Inwestujemy środki w punkty obsługi klientów, gdzie oferujemy najróżniejsze i najwygodniejsze sposoby przekazu informacji kierowcom o każdej porze dnia i nocy.

znajdź najbliższy